Vineermunad

“Värviküllased Lihavõttepühad Teie Lasteaias:
Erilised Vineermunad Kingitusena Meiepoolt Värvidega!”

Tähistage selle aasta munadepühi / lihavõttepühi erilise ja loomingulise ettevõtmisega, tuues oma lasteaeda rõõmu ja värvi meie ainulaadsete vineerist freesitud munadega. Oleme loonud suurepärase võimaluse lastele, et nad saaksid ise kujundada ja värvida suuri vineermune, mõõtudega 700mm x 460mm, andes neile võimaluse oma loovust ja käelist osavust arendada.

Ühe sellise erilise vineermuna hind on 65 eurot. Kui soovite lisada munale lasteaia nime, lisandub hinnale 10 eurot.

Kuid meil on teile eripakkumine: ostes neli sellist suurt vineermuna, saate värvid ja lasteaia nime meiepoolt kingituseks.

4 suurt muna * 65 eurot = 260 eurot ja kingituseks VÄRVI KOMPLEKT ja lasteiaia või gruppi nimi munapeale freesitud.

See pakkumine ei paku mitte ainult suurepärast võimalust säästa, vaid ka rõõmustab lapsi, kuna nad saavad kohe asuda oma munade kujundamise ja värvimise juurde.

Munadepühad ja ülestõusmispühad on aeg, mil vanad traditsioonid kohtuvad uute ideedega. Munade värvimine on põnevad tegevused, mis toovad kokku nii noored kui vanad. Meie vineermunad pakuvad ainulaadset võimalust siduda need traditsioonid kaasaegse ja hariva tegevusega, mis toob lasteaeda nii rõõmu kui ka õpetlikke momente.

Kutsume teie lasteaeda osalema selles värvikirevas ettevõtmises. Meie pakutavad vineermunad on mitte ainult meelelahutuslikud ja harivad, vaid ka suurepärane võimalus kaunistada teie lasteaia ruume pühade hõnguga.

Ootame huviga teie tellimust ja oleme valmis vastama kõigile teie küsimustele.

Usun kindlalt, et meie vineermunad toovad teie lasteaeda pühaderõõmu ja inspiratsiooni.